O naší škole

linka

" V naší škole se necvičí pejsci,
ale snažím se naučit lidi, jak porozumět svému psovi a tak vést výchovu a výcvik k radosti obou zúčastněných "

linka

instruktor se svými psy

" Evina psí škola "

Jsme první soukromou psí školou v Třinci.

Nabízíme "Psí školku", pro pejsky od tří měsíců. "Psí školu", která volně navazuje na "školku" a rozvíjí socializaci a výchovu v opravdový výcvik pejska.

Pokud začínáte s pejskem až v pozdějším věku, tak po první hodině, kdy se zhodnotí schopnosti pejska i psovoda je navrhnut postup. Práce je možná ve skupince, ale i individuální přístup, tedy instruktor se věnuje pouze jednomu týmu.

Pokud máte chuť pracovat se svým čtyřnohým kamarádem po celý rok a váš pejsek má zvládnutou základní poslušnost, má dobré přivolání a není agresivní můžete se stát členy "Klubu"

linka

"Psí školka"

Školka je určená pro štěňata ve věku od tří měsíců do šesti měsíců věku. Výchova a výcvik je zaměřen na správnou socializaci a vytvoření správného vztahu psa s psovodem. Psovod se naučí, jak si se štěnětem hrát, jak cvičit a jak porozumět psímu chování. Je upozorněn na nejčastější chyby při výchově. Výchova i výcvik je vedena podle přání psovoda s ohledem na využití v pokračujícím výcviku. Pes společník, agility, obedience, výcvik podle národních či mezinárodních řádů.

Po absolvování "Psí školky" by pes měl zvládnout chůzi u nohy na prověšeném vodítku, povel sedni, lehni. Odložení na velmi krátkou dobu a vzdálenost. Měl by být navázán dobrý vztah, který je základem pro další výcvik.

Štěňata mají možnost si spolu pohrát a tak získat základní znalosti psí komunikace.... hry jsou využívány k prohloubení vztahu s psovodem a je velkou radostí, když je vztah tak dobrý, že štěně radostně přibíhá z chumlu štěňat kde si ještě před chvílí hrálo.

V naší psí škole se používají pouze pozitivní metody výcviku! V případě zájmu je možné seznámení s výcvikem pomocí klikru.

linka

"Psí škola"

V psí škole by se měly prohloubit znalosti z předchozího výcviku. Rozvíjení práce bez vodítka, upevnění povelů sedni a lehni v blízkosti psovoda a později i ve větší vzdálenosti. Přivolání za stížených podmínek s povelem ke mně i k noze za pohybu. Dlouhodobé odložení. V případě zájmu nácvik aportu.I v psí škole se mají možnost pejsci proběhnout a pohrát si mezi sebou.

V naší psí škole se používají pouze pozitivní metody výcviku! V případě zájmu je možné seznámení s výcvikem pomocí klikru.

linka

Co potřebujete?

Hlavně dobrou náladu a chuť cvičit s pejskem....
pevný nejlépe látkový obojek ( nesmí být stahovací, který nejde nastavit na nestahování ),
krátké vodítko ( nesmí být samonavíjecí ),
pamlsky, které pejskovi nejvíce chutnají,
hračku,
popřípadě vlastní činku
...

linka

Podrobnosti a ceny najdete v našem ceníku

linka
poslední aktualizace: 28.07.2017
© Breneva