Ceník platný od 10. 1. 2020

linka

Individuální výcvik první povinná hodina - 400,- Kč

První seznámení s výchovou a výcvikem. Převážně se jedná o teoretickou část pozitvního výcviku se stanovením plánu výchovy a výcviku podle přání majitele, se specifikací k jednotlivým plemenům a s přihlédnutím k věku štěněte, popřípadě k jeho případným problémům.
- délka 60 - 80 minut
. Právě na začátku práce se psem se může udělat mnoho malých chyb, které se pak těžko napravují. Instruktor se plně věnuje práci psovoda. Majitel se dozví spoustu informací jak cvičit, socializovat, jak porozumnět svému psu. V případě zájmu i konzultace v oboru psí výživy a uspokojení základních potřeb psa.

Jedna hodina individuálního výcviku je povinná pro zahájení docházky do "Psí školky" i "Psí školy"

linka

"Psí školka" - 1200,- Kč

- 8 výcvikových lekcí - lekce trvá 50 minut ( ve zbylých 10 minutách je možná hra s další skupinkou cvičících pejsků během zpracování docházky klientů )
socializace, výchova, teorie, ale i hry štěňat společně. Nejméně čtyři lekce v městském provozu. Věk psa od tří měsíců do šesti měsíců věku psa. Počet psů ve skupince je nejvíce šest v případě výcviku v Oldřichovicích. Počet klientů při výcviku v městském provozu může být více.
V případě neomluvené absence na výcvikové lekci, hodina propadá. Pouze dvě výcvikové hodiny lze po omluvě nahradit.

Kurz se platí předem a celý najednou!!

linka

"Psí škola" - 1200,- Kč

- 10 výcvikových lekcí - lekce trvá 50 minut ( ve zbylých 10 minutách je možná hra s další skupinkou cvičících pejsků během zpracování docházky klientů )
pokud navazuje na "psí školku" - přechod od výchovy k výcviku, teorie, možnost proběhnutí s ostatními pejsky. Nejméně čtyři lekce v městském provozu - navazuje na psí školku od šesti měsíců. Počet psů ve skupince je nejvíce šest v případě výcviku v Oldřichovicích. Při výcviku v městském provozu může počet klientů vyšší. V případě neomluvené absence na výcvikové lekci, hodina propadá. Pouze dvě výcvikové hodiny lze po omluvě nahradit. ( toto neplatí v případě hárání feny )

Kurz se platí předem a celý najednou!!

linka

"Psí škola" - 1600,- Kč

- 10 výcvikových lekcí - lekce trvá 50 minut ( ve zbylých 10 minutách je možná hra s další skupinkou cvičících pejsků během zpracování docházky klientů )
první výchova a výcvik v naší škole - přechod od výchovy k výcviku, teorie, možnost proběhnutí s ostatními pejsky. Nejméně dvě lekce v městském provozu - věk od šesti měsíců. Počet psů ve skupince je nejvíce šest. V případě neomluvené absence na výcvikové lekci, hodina propadá. Pouze dvě výcvikové hodiny lze po omluvě nahradit. ( toto neplatí v případě hárání feny )

Kurz se platí předem a celý najednou!!

linka

Individuální výcvik - 400,- Kč / hodina

Intenzivní výcvik psovod se psem + instruktor.
Individuální výcvik je možný již od psí školky. Instruktor se plně věnuje práci psovoda. Možno využít před závody, nebo zkouškami. Kontrola práce psovoda, upozornění na možné chyby. Intenzivní práce bez rušivých vlivů ostatních psů. Nácvik plného soustředění po celou hodinu. Kombinace tréninku s různým zaměřením - výstavní předvedení, poslušnost, obedience, agility... Případně možnost konzultace jak krmit syrovým masem - BARF

linka

Přiřazení ke cvičící skupině s individuálním programem 50,- Kč / hodina

Psovod se volně přiřadí ke cvičící skupině. Samostatně si cvičí a skupina cvičích pejsků je pro něj rušivým elementem. Prohloubení jednotlivých cviků na základě doporučení instruktora. Tato možnost je pouze pro absolventy naší "Psí školy" s dobrou poslušností, hlavně s dobrým přivoláním. Na hodinu se přihlásí nejméně dva dny předem a to SMS. Frekvence návštěv je individuální a je jedno jak často se psovod hlásí. Instruktor určí do které skupinky se může přiřadit s přihlédnutím na velikost, poslušnost popřípadě na povahu jednotlivého psa či na problematičnost skupinky.

linka

Psí škola - Eva Morcinek Čapníková - IČ 87399296

linka
poslední aktualizace: 05.01.2020
© Breneva